Big Data

„Budoucnost už je tu, jen nerovnoměrně distribuovaná“

Víte, že jsme v posledních deseti minutách vygenerovali více dat, než od prehistorie do roku 2003? S nástupem Webu 3.0, velkých dat a in-memory databáze SAP Hana dochází ke změně světa IT, který jsme doposud znali. Namísto hardwaru a softwaru se klíčovým aktivem podnikání stávají data, lépe schopnost z Vašich dat extrahovat a využít digitalizované znalosti k zásadnímu zlepšení Vašeho byznysu.

Zajímáte se o problematiku z oblasti BigData, o možnosti širšího využití Vašich podnikových informací o práci s analytickými nástroji, zavádíte sales forecasting, víceúrovňové plánování zdrojů, optimalizaci v oblasti dodávek nebo zlepšení obchodních výhledů pomocí business analytiky?

Pomůžeme Vám se orientovat v oblastech jako: jak využít potenciál podnikových dat, jaké technologie jsou dostupné na realizaci projektů v této oblasti, jaké scénáře jsou nejlépe využitelné pro zlepšení Vašeho business operation.

Máme přehled v mnoha oblastech podnikání, praxi v zavádění podnikových informačních systémů, v řízení dodavatelských řetězců, oprimalizaci nákladů, předpovídání výnosů, zavádění sales forecastingu, operačního a servisního forecastingu, v odhadu potřebnosti výrobních zdrojů.

Máme dostupné nástroje, které Vás naučíme používat, abyste Váš business řídili s jistotou a bez zbytečného plýtvání časem a energií.

K těmto nástrojům patří:

Na tyto situace jsme se rozhodli reagovat a proto jsme rozšířili své portfolio produktů a služeb o tři zákaznické koncepty: