Zákaznický vývoj

Pro realizaci Vámi požadovaného a námi navrženého vývoje nabízíme zkušený tým architektů řešení, konzultantů a programátorů, kteří zajistí vývoj nejen na bázi standardů SAP ERP, SAP BI, nebo pomocí SAP PI. Navrhnou také vhodnou technologii a platformu, na které vývoj realizovat, a to především s ohledem na efektivitu a návratnost řešení, a navíc s ohledem na to, aby při budoucích upgradech, zejména na S/4HANA jste o žádná řešení nepřišli a aby požadovaná řešení byla dostupná i v „novém“ aplikačním landscape.

Funkční rozšíření Vašich systémů můžete nyní realizovat v SAP Cloud Platform (SCP) formou enhancementů. Specifický vývoj na technologiích SCP je za určitých podmínek možné migrovat i do ERP a dalších prostředí.

V SAP Cloud Platform snadno „rozjedete“ vývoj pomocí svého stávajícího SAP Transport systému.

SAP Cloud Platform nabízí kromě tradičních postupů a technologií, na které jste zvyklí (Java, J2SE, J2EE) i nové technologie, jako SAP GIT service (verzování vývoje a kódu v samostatných repository – automaticky, SAP Web IDE, SAP Web IDE FULL STACK, App LOGGINGS, Java profilling, atd, …

Ale přesto můžete stále vyvíjet a realizovat požadavky v dosud známých prostředích (ABAP, ALE, iDOC, RFC),

Umíme pro Vás nejen připravit mobilní aplikace a komunikační rozhraní, v podstatě bez ohledu na verzi Vašeho ERP – za použití OData rozhraní a nástrojů Web IDE, ECLIPSE.

Umíme zlepšit Vaše UX – pomocí zlepšení UX nově definujeme procesy a tím zrychlíme a zefektivníme práci uživatelů a ergonomii Vašich rutinních procesů.

Zejména pomocí nových technologií, postupů a komponent, které obsahuje SAP Cloud Platform dokážeme vyvinout aplikace, nové funkcionality a enhancementy tak, aby rutinní provoz Vašeho ERP nebyl ohrožen (třeba zásahem do jiných účetních okruhů). Tam, kde je třeba, překleneme funkční gaps a zajistíme end to end fungování Vašich procesů a zbavíme Vás ručních dodělávek, zbytečných exportů do excelu a přepisování dat.

Dodáme Vaši aplikacím integrovanou kolaboraci všech řešení (instant collaboration intelligence).

V SAP Cloud Platform dodáme nejen běžné FIORI a mobilní aplikace, ale celou řadu inovativních řešení, jako:

V rámci našich služeb Vás připravíme doopravdy na digitální transformaci a automatizaci procesů, nejen „jako“. SAP Technologie a SAP Cloud technologie to dnes již umožňují velmi efektivně, bez obrovských nákladů a v rozumném čase – výsledek uvidíte rychle.

Dodáme Vám nejen „hard job“, tedy tu hlavoruční práci, ale naši zkušení konzultanti a solution architekti Vás spolehlivě provedou novými technologiemi a naučí Vás s novými technologiemi, postupy a produkty se kamarádit.